[HD1080p] Habis (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich text content

Habis Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Habis türkçe dublaj izle, Habis altyazılı izle, Habis Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Habis: Annabelle Wallis

Habis  2021

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

3 Eylül 2021 Sinemada / 1s 51dk / Korku, Gerilim
Yönetmen James Wan
Senarist Akela Cooper, Ingrid Bisu
Oyuncular: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young
Orijinal adı Malignant

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Habis, gördüğü görülerin gerçek cinayetlerle bağlantılı olduğunu keşfeden genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Travma geçirmiş bir kız olan Madison, sevgi dolu bir koruyucu aile tarafından evlatlık alınır. Yetişkin bir kadın olduğunda trajik geçmişi onu yakalar ve hayatı kabusa döner. Şok edici cinayet görüleri görmeye başlayan Madison, yaşadığı kabusun nedenini anlamaya çalışır. Genç kadın bir süre sonra uyanıkken gördüğü bu kabusların gerçek cinayetlerle bağlantılı olduğunu keşfeder. Artık onun hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Habis Türkçe Dublaj, Habis izle altyazılı, Habis ne zaman çıkacak, Habis Online, Habis Filmini Türkçe Dublaj, Habis Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Habis izle, Habis cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich text content
rich_text    

Page comments