[HD1080p] Durgun Su (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich text content

Durgun Su Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Durgun Su türkçe dublaj izle, Durgun Su altyazılı izle, Durgun Su Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Durgun Su: Matt Damon, Abigail Breslin

Durgun Su  2021

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

10 Eylül 2021 Sinemada / 2s 20dk / Gerilim, Dram
Yönetmen Tom McCarthy
Senarist Tom McCarthy, Thomas Bidegain
Oyuncular: Matt Damon, Camille Cottin, Abigail Breslin
Orijinal adı Stillwater

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Durgun Su, işlemediği bir cinayetten dolayı tutuklanan kızını kurtarmaya çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor. Kızının hapse girmesi ile büyük bir yıkıma uğrayan Bill, kızının yanında olabilmek için Oklahoma’dan Marsilya’ya gider. İşlemediğini iddia ettiği bir cinayet vakasından dolayı hapiste bulunan kızını içine düştüğü durumdan kurtarmak isteyen Bill, kendisini zorlu bir mücadelenin içine atar. Ancak onun işi hiç de kolay değildir. Bill, kültürel farklılıklar, anlayamadığı bir dilin önüne çıkardığı engeller ve karmaşık bir hukuk sistemi ile karşı karşıya kalsa da, kızını kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Kızını temize çıkarmaya çalışırken Marsilya’da tanıştığı bir kadın ve kızından da yardım alan Bill, bu süreçte kendini keşfetme yolculuğuna çıkar.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Durgun Su Türkçe Dublaj, Durgun Su izle altyazılı, Durgun Su ne zaman çıkacak, Durgun Su Online, Durgun Su Filmini Türkçe Dublaj, Durgun Su Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Durgun Su izle, Durgun Su cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich text content
rich_text    

Page comments