[HD1080p] Z (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich text content

Z Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Z türkçe dublaj izle, Z altyazılı izle, Z Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Z

Z  2021

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

10 Eylül 2021 Sinemada / 1s 23dk / Gerilim, Korku
Yönetmen Brandon Christensen
Senarist Brandon Christensen, Colin Minihan
Oyuncular: Keegan Connor Tracy, Sean Rogerson, Jett Klyne

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Z, oğulları hayali bir arkadaş edinen bir ailenin hikayesini konu ediyor. Beth ve Kevin’in sekiz yaşındaki oğulları Joshua ile mutlu bir yaşamı vardır. Joshua, kendisine ‘Z’ adında hayali bir arkadaş edindiğinde, Beth ve Kevin bu durumu sevimli bulur. Ancak çok geçmeden durumun düşündüklerinden bambaşka olduğunu fark ederler. ‘Z’, Joshua üzerinde korkunç bir etki yapar ve çiftin masum oğulları tanımadıkları birine dönüşür. Ancak Beth, geçmişi hakkında gerçekleri ortaya çıkardığında, Joshua’nın hayalini arkadaşının sandıkları gibi hayali olmayabileceğini öğrenirler.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Z Türkçe Dublaj, Z izle altyazılı, Z ne zaman çıkacak, Z Online, Z Filmini Türkçe Dublaj, Z Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Z izle, Z cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich text content
rich_text    

Page comments