[HD1080p] Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich text content

Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ türkçe dublaj izle, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ altyazılı izle, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ

Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ  2021

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

13 Ağustos 2021 Sinemada / 1s 36dk / Animasyon, Macera, Aile, Komedi
Yönetmen Joel Crawford
Senarist Dan Hageman, Kevin Hageman
Oyuncular: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone
Orijinal adı The Croods: A New Age

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ, kendilerinden daha üstte olan bir aileyle birlikte yaşamaya başlayan Crood'ların hikayesini konu ediyor. Bu zamana kadar başlarına gelen felaketlerden kurtulmayı başaran Crood'lar, hayatlatının en büyük meydan okumasıyla karşı karşıyadır. Kendileri için yeni bir yaşam alanına ihyitaç duyan Crood'lar, güvenle yaşayabilecekleri bir yer bulmak için dünyaya doğru yola çıkar. Onlar, etrafı duvarlarla çevrili, huzurlu cenneti keşfettiklerinde hayatlarındaki tüm sorunların çözüldüğünü düşünür. Ancak gittikleri yeni yerde Üstünsoylar yaşamaktadır. Evrim merdiveninde Crood'lardan birkaç basamak üstte olan Üstünsoylar, muhteşem icatlara, ağaç evlere, sulak arazilere sahiptir. İki ailenin bir arada yaşamaya başlamasıyla gerilimin ortaya çıkması çok uzun sürmez. Ancak yeni bir tehdit ortaya çıktığında iki aile farklılıklarını kucaklayıp birlikte bir gelecek inşa etmeye çalışır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Türkçe Dublaj, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ izle altyazılı, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ ne zaman çıkacak, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Online, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Filmini Türkçe Dublaj, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ izle, Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich text content
rich_text    

Page comments