[HD1080p] Shang-Chi ve On Halka Efsanesi (2014) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich text content

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi türkçe dublaj izle, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi altyazılı izle, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi  2014

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

3 Eylül 2021 Sinemada / 2s 12dk / Aksiyon, Fantastik
Yönetmen Destin Daniel Cretton
Senarist Dave Callaham, Destin Daniel Cretton
Oyuncular: Simu Liu, Tony Leung Chiu-Wai, Awkwafina
Orijinal adı Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

============================================================

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filmi nedir?
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi, Marvel Comics karakteri Shang-Chi'yi temel alan yayınlanacak bir Amerikan süper kahraman filmi. Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan filmin, Marvel Sinematik Evreni'nin 25. filmi olması planlandı. Film Destin Daniel Cretton tarafından yönetildi, senaryosu David Callaham'a aitti ve başrolleri Simu Liu ve Tony Leung canlandırdı.

Shang-Chi'ye dayanan bir film fikri 2001'den beri geliştiriliyordu, ancak proje üzerinde ciddi bir çalışmaya Callaham'ın 2018'deki işe alımına dek başlanmadı. Cretton 2019'un başlarında başrolünü Asyalı bir oyuncunun canlandırdığı ilk Marvel filmi olma yolunda hızla ilerleyen filmin projesine katıldı. Filmin adı ve ana oyuncu kadrosu Temmuz ayında açıklandı ve filmin Mandarin (Leung) ve MSE genelinde görünen On Yüzük organizasyonuyla olan bağlantısını ortaya çıkardı. Çekimler Şubat 2020'de Avustralya'da başladı ve COVID-19 pandemisi nedeniyle Mart ayında beklemeye alındı. Yapım Temmuz ayının sonundan Ağustos 2020'nin başlarına kadar devam etti. Los Angeles'ın da başka bir çekim yeri olması bekleniyor.

Dördüncü evrenin bir parçası olan Shang-Chi ve On Halka Efsanesi'in Amerika vizyon tarihi 3 Eylül 2021 olarak planlandı.

 

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, babası tarafından suikastçı olmak üzere yetiştirilen Shang-Chi’nin hikayesini konu ediyor. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir büyücüdür. Babası tarafından suikatçı olmak üzere eğitilen Shang-Chi aynı zamanda simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanacaktır. Babasının düşmanıyla dost olan kahraman, dünyayı gezecek ve birçok süper kahramanla yolları kesişecektir...


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Türkçe Dublaj, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi izle altyazılı, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi ne zaman çıkacak, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Online, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Filmini Türkçe Dublaj, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi izle, Shang-Chi ve On Halka Efsanesi cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich text content
rich_text    

Page comments